Welkom op het GitaarNet.
+ Reageren op discussie
Weergegeven resultaten: 1 t/m 3 van 3

Discussie: Maxwin 112E

  1. #1

    Standaard Maxwin 112E

    Ik heb onlangs een maxwin 112E gekocht, enige probleem hierrond is dat ik van deze gitaar weinig tot geen informatie kan terugvinden. Voor zover ik heb kunnen vinden zijn deze gitaren gebouwd in de jaren '70 door Pearl.












    Thanks,
    --
    Timpy

  2. #2
    Junior Member
    Geregistreerd
    28 april 2013
    Berichten
    4
    Blog Entries
    1

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door timpy Bekijk bericht
    Ik heb onlangs een maxwin 112E gekocht, enige probleem hierrond is dat ik van deze gitaar weinig tot geen informatie kan terugvinden. Voor zover ik heb kunnen vinden zijn deze gitaren gebouwd in de jaren '70 door Pearl.












    Thanks,
    --
    Timpy
    Ik heb reeds 30 jaar een Maxwin (by Pearl - 6 snaren - sunburst). Ik had deze overgekocht van een neef die het gitaar spelen opgaf. In het begin lagen de snaren niet goed zodat ik wat heb moeten sleutelen. Na het steken van de geschikte snaren werd de gitaar een goed bespeelbaar instrument met een goed uitgebalanceerde klank. Ik heb veel opnames in de studio gemaakt met deze Maxwin. Ze is onder andere te horen op de lp "Kinderen voor kinderen" van Micha Marah waarop ik de gitaren heb gespeeld. Op het lied "Dansen op de tafel" hoor je de warme klank duidelijk. Het ingebouwde element (micro) vind ik niet echt geschikt. Toch een goed instrument mits het nodige afstellen. Jo Dens.

  3. #3
    Senior Member
    Geregistreerd
    25 april 2011
    Locatie
    Waddinxveen
    Berichten
    5.739

    Standaard

    Jo Dens, fijn dat je reageert, maar je reageert op oeroude topics, ten vierden male. Kijk ff naar de datums voordat je reageert..
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door macwilliams Bekijk bericht
    Zolang niemand ze quote zijn het net goudvissen achter een glasplaat. Je ziet ze spartelen maar je hoort niks.

 

 

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Back to top