Citaat Oorspronkelijk geplaatst door JohnLord Bekijk bericht
Forumlid Buzzel heeft onlangs een 18 Watt Marshall kloon van ToneFactory gebouwd. Die is voor mij dan weer een stuk bruikbaarder dan een 5E3. Tenslotte bouw je geen amp om hem vervolgens stof te laten happen. Is die 18 Watter voor een beginnend, maar geduldig en nauwkeurig, bouwer te doen?
Kun je specifiek aangeven waarom die 18 watter meer bruikbaar bleek dan die 5e3? Heb bij mijn keuze voor een 5e3 het lagere wattage en de moeilijkheidsgraad bij het bouwen volgens het 'web' een beetje de doorslag laten geven. Natuurlijk ook de sound want ik beschik ook over een Marshall Haze 15 half stack (voor in de woonkamer). Wilde er een combo bij voor onderweg en in mijn 'batcave'.
En toen kwam ik uit op de zelfbouwcombo's 5f1 en 5e3. Van beiden overigens geen enkele spijt alhoewel ik de 5f1 nog in een headhell moet gieten en tolexen.

Dus ben nieuwsgierig hoe de 18 watter door Buzzel bruikbaarder is!