Wat ís dat precies? Een soort frees voor langwerpige objecten?
Wat ís dat precies? Een soort frees voor langwerpige objecten?
Gezocht: SD '59 Brug, SD Pearly Gates Brug, Tele Neck- Element
Aangeboden: Sperzel Tuners 6 x 1 Chrome
Mooi freesje Coco. Wil je je bevindingen plaatsen als je hem in gebruik genomen hebt? Ik wil waarschijnlijk ook ooit nog eens zo een freesje aan gaan schaffen.
Gitaren: Gibson SG 50th Anni. 24
Amp: Engl Blackmore, Marshall 1960AX
Band: Shabby Harrys https://www.facebook.com/shabbyharrys/?locale=nl_NL
Te koop: niets
@RS-Rik : het is een frees voor metaal. Het zal nog wel even duren maar ik zou graag eigen modellen voor bruggen en dergelijke maken. Eerst maar eens rustig oefenen, frezen van metaal is enorm anders dan met hout.
@Thies : Tuurlijk, geen probleem. Ik zal er over een tijdje anders wel een topic over openen met wat ik er mee doe en wat (ik) er niet mee kan.
- Voor cnc gefreesde radius dishes , gitaarmallen of JIGS kijk op http://www.TemplatesAndJigs.com Nieuw : Firebird, Hamer Sunburst, Les Paul Jr double cut, Jazzmaster bass, Stingray, Blackmachine, en meer...[/B]
Hoi Marco, ik heb zo'n freesbankje al sinds 2005 en ben er zeer tevreden over. Ik frees er ook vaak houten delen op omdat je zo veel controle over je werkstuk hebt. Het werkt ook prima met de safeTplaner. Die van mij is nog conventioneel, maar ik ben benieuwd hoe die bevalt met een cnc conversie. Damencnc levert ook een ombouwset voor deze machines. Veel succes ermee.
Een 000 in wording. Vanavond de klankkast gesloten. Ik zou er een topic over kunnen maken, maar ik ben te lui om foto's te maken. Laat staan te posten![]()
When in Doubt, Fuck it.
When not in Doubt... get in Doubt!
Remember kids: eat your parents, stay in sleep, don't do school, honor your vegetables and get eight hours of drugs every night.
Zeer flauw !
s.
Een idee ...
"... ik heb dringend een nieuwe bril nodig ..."
Misschien toch maar gewoon een topic over openen ...
s.
Dat riep laatst iemand ook al tegen mij: "Jij bent toch handig met hout? Wat ik nou in Maastricht zag hangen... zou je dat ook kunnen?"
Het leek me een leuk plan, maar voorlopig zie ik het nog even niet gebeuren...
I've got an inferiority complex - but it's not a very good one...
Even de pootjes bijstellen voor een betere 'zit' om de oren is er voor de opticien dan niet meer bij natuurlijk. "Mijn bril zit niet lekker, even naar de luthier".
vriendelijke groet, Olav
Founding Member of the Gun Guitars Owners Association
www.makeyoursongcount.com
Het ziet er redelijk eenvoudig uit, en na wat filmpjes bekeken te hebben, denk ik dat wij als gitaarbouwers toch wel wat handiger zijn dan de mensen die het in de filmpjes laten zien ...
Ok, zij hebben de machines en ondertussen de handigheden, maar toch ... ?et een plannetje getekend, misschien straks al even mallen maken !
s.
Favorieten/bladwijzers