Excuses voor de onwijs sloppy foto maar dit is hoe het er nu bij staat. Ik heb zaterdag eindelijk de Flashback delay op kunnen halen bij m'n ouders (1½ week daarvoor besteld, maar eigenlijk al maanden geleden in gang gezet (lang verhaal)) en heb vrijdag out of the blue een Line6 M5 gekocht. Op de Flashback was ik direct verliefd, maar de M5 viel bij een van de drie keer testen een beetje tegen. De laatste keer (vrijdag) vond ik 'm toch weer lekker en juist door de flexibiliteit is 'ie meegegaan.
Mijn essentiële effecten zijn overdrive en delay. Ik twijfel of ik de wah er echt bij zet, en de M5 kan zorgen voor (voornamelijk) flanger, shimmer, harmonizer en phaser. Een tuner is ook overbodig.
Eerst alles even laten bezinken en dan aan de slag met een pedalboard. Op zich zou alles met een enkele adapter te voeden zijn dus is een multiplex/MDF plankje afdoende.
![]()
Mijn slaapkamersetje:
![]()
Lakewood M1-CP, Brian Moore MC/1, Zelfbouw Strat
MXR, T-rex, Ernie Ball
Peavey Classic 50
Schaamteloze bump
![]()
"Het is maar een spelletje" - Confucius
Is dat zo'n Billy Joe Armstrong signature les paul? Gaaf ding!
M'n band: www.wearedeanmoore.com
Lekker simpele opstelling. Aan de eetkamertafel, zodat je netjes rechtop kan zitten, ruimte voor een laptop, Combootje staat op ongeveer 1 1/2e meter van de tafel.
Uploaded with ImageShack.us
Als het wat later wordt, dan gaat de toneport GX op tafel.
147-c Guitars
Favorieten/bladwijzers