wellicht een aandachtspuntje. Ik heb er nu (nog) geen last van. Ik ben toch van plan de tremolo weg te doen en dan schuift alles ietsjes uit elkaar.
Het is nu een combinatie van een 1-spot en de 2 eigen adapter van de Timeline en de DMM. De wens is wel om over te stappen naar bijv. een Voodoolab PP2+.
Love is patient, love is kind. Love comes through every time.
Always protects, hopes and trusts. Keeps on believing and it never gives up.
----------------------------------------------------------------------------------------
voorlopig niets meer te koop...
Het kan inderdaad zijn dat ik er naast zit, maar daar hoort toch de enige aarde doorheen te lopen?
Nogmaals ik kan er naast zitten maar:
gitaar-aarde draad-pedaal 1-aarde aan behuizing-aarde draad pedaal 2. Daarmee vormen ze al samen een aarde. Voeding + en min in elk dder pedalen transformator gescheiden
Op het moment dat de pedalen fysiek ook nog contact maken, kan ik me voorstellen dat er een aardlus kan onstaan, omdat de aarde tweemaal over en weer loopt.
Stel dat ik gelijk heb, dan zal het nog niet zon vaart lopen hoor.
van.. (jan 2011)
via.. (aug 2011)
naar.. (feb 2012)
![]()
Laatst gewijzigd door Chroxy; 21 februari 2012 om 16:44
Guitars -> Pedals -> Amps
Mijn knutsel pagina:
www.gemini-guitars.nl (non-commercial)
dealys!!!! wel een strak bordje!
Gibson Studio LP '94 Ebony - '04 Fender CIJ strat - '08 Fender BAJA tele - Alvarez - H&K Edition Tube 20th anniversary
ik wil ook een DD-20... toch maar de M9 van m'n bord halen![]()
Ik denk dat hij ook doelt op de Pitchshifter/delay
Favorieten/bladwijzers