iemand een oude harmony?
http://www.2dehands.be/muziek/muziek...itaar&start=21
![]()
iemand een oude harmony?
http://www.2dehands.be/muziek/muziek...itaar&start=21
![]()
no life without music
Japanse Telecasters zijn toch wel meer waard dan €375,-?
Ook nog met tweed case en nocaster elementen (wat dat ook moge zijn).
http://link.marktplaats.nl/454040215
Ik denk wanneer de gitaar in originele staat was dan wel en dan was er nog wat verschil wanneer het om een fender gaat of een squier en hoe dat dan weer precies zit
Dit is dus een squier in het klein met fender logo in het groot.
En ik denk dat de schade ook wel wat van de prijs knabbelt.
Het is een om op te spelen en niet om te verzamelen.
Wellicht is €375,- nog zelfs te veel? We wachten de meningen van de expers af.
Nocaster elementen heb ik in een mex zitten![]()
Laatst gewijzigd door macwilliams; 19 juni 2011 om 08:46
Als ik er niet al een had dan was hij vandaag de mijne. Dit zijn geweldige telecasters en ik denk dat H.Huisjes dit wel kan beamen.
Kick ass telecaster.
Je bedoelt deze neem ik aan: http://link.marktplaats.nl/458877329
Wij hebben er allebei één en zijn er nogal enthousiast over.
Ook de reviews op internet zijn goed, dus ja, deze zal waarschijnlijk ook wel goed zijn. De prijs is redelijk te noemen.
Wat die Japanner betreft, die is toch origineel, op de elementen na?
Dat het een Squier is, had ik helemaal nog niet gezien.![]()
Ja die bedoel ik, ik merk dat mijn link niet werkt...
Die japanner is een squier maar hoe het precies zit weet ik niet. Dus de bijbehorende waarde ken ik ook niet. Maar de waarde word bepaald door de originaliteit ervan. Elementen wissel is voor de verzamelaar niet interessant die wil originele er in.
Ik ben wel benieuwd wat de waarde nu wel is en hoe dat zit met Fender->Squier of Squier->Fender
Ik heb het serienummer eens door de guitardater gehaald en dan kom ik op:
Guitar Info
Your guitar was made at the
Fuji-gen Plant (for Fender Japan), Japan
in the Year(s): 1994 - 1995
Fuji String Instrument Production Corporation
Fuji String Instrument Production Corporation was opened in may 1960, they initially started manufacturing violins and quickly switched to classical guitar production. In 1962 electric guitar construction was started. Fujigen has a reputation for excellent quality and craftsmanship so the guitars they produce are highly regarded. They produce guitars via OEM for famous brands such as Ibanez, Epiphone, Yamaha and Fender (the import Special Interest Group nature model), G&L and others.
Valt tegen hoor, een standaard Japanse Tele, met normale gebruikssporen koop je tegenwoordig voor rond de E 400,00.
De Japanse Tele Squier Serie, was destijds de goedkoopste Fender die je kon kopen en was Technisch gelijk aan een Japans gemaakte Squier, van begin 90er jaren.
Voor €400,- heb ik ze nog niet zien staan, eerder €700,-.
Maar goed, dit is dus een Squier. Dat ie Nocaster elementen heeft zou dan een upgrade zijn, en dus is ie voor iemand die ermee wil spelen (geen verzamelaar dus) misschien wel interessant.
Die Lite Ash lijkt me misschien interessanter.
Dat heb je dan goed gedaan met die Japanner.![]()
Maar ja, 't zijn barre tijden, voor vérkopers dan....![]()
Favorieten/bladwijzers