350 dus een goede prijs serieus??
350 dus een goede prijs serieus??
Iemand die veel geld heeft kan altijd deze verzameling aankopen:
http://www.2dehands.be/muziek/muziek...html?qq=fender
![]()
It might get loud!
Oh, is die man al zo lang op de gerechtigde pensioenleeftijd?
Heb het topic de laatste maanden niet meer gevolgd, mijn excuses!
It might get loud!
Yep, dat is die man die waarschijnlijk de dag voor zijn dood eindelijk een koper vindt die alle gitaren in 1 koop en voor dat bedrag wil kopen.
Turn it up • Bring the noise
Privé-vete-gezeik opgeruimd.
Ik heb het een maand of 2 geleden al eens gevraagd...maar toen was mijn vraag nogal vaag. Dus nu een nieuwe poging omdat ik iets vergelijkends op MP zag staan.
Ik heb zo'n 3 maanden geleden op marktplaats een gitaar gezien maa rik kan deze nergens meer terugvinden.
Het was een witte Fender Strat volgens mij zelfs met het Custom Shop logo erop.
De body was niet geheel wit; er zat een motiefje op...het had wat weg van dit motief, het zwart-paarse: http://link.marktplaats.nl/355692931
ik hoop dat jullie mij kunnen helpen want ik vond deze gitaar echt te gek (had toen de centen er niet voor)
Thnx!
Gibson, what else...?
Linkshandige Epiphone LP standard. Ik heb sterk het idee dat je hem voor 200 euro kan scoren. Ik vind hem erg tof, als ik zelf al geen lefty LP had zou ik hem hebben gehaald![]()
Lefty Bach Explorer
Lefty Indie IPR Solid
Lefty Hohner ST-57
Lefty Alhambra NW-3
GEERT !!!!!!!!!!!!!!! Past prachtig bij die vorige krulstaart
http://link.marktplaats.nl/352768357
Onder in Friesland, dus je bent er zo.
groet Jan
For sale. Roger strat by Duesenberg (voorheen Diego). Nog als nieuw, halve prijs. PM voor info en pics.
Favorieten/bladwijzers