http://www.speurders.nl/overzicht/mu...start_index=30
Lawsuit Richwood![]()
http://www.speurders.nl/overzicht/mu...start_index=30
Lawsuit Richwood![]()
verplaatst.
Laatst gewijzigd door Scotfan; 25 mei 2010 om 10:57 Reden: verkeerde topic.
Dat mag zo zijn, maar stel nou dat de aanbieder van dit exemplaar het als echte Gibson had aangeboden. Het zou dan toch verdomde zonde zijn van je kilometerslange ritje als je er ter plekke pas achter komt dat het een neppert is. Laat staan dat een mogelijke koper het niet eens door zou hebben.
Gear:
Fender Custom Strat
Tokai Stratocaster
Warmoth Tele
Koch Powertone II
Koch 4x12
Yamaha VR5000
TC Electronic G-Major
Boss DS-1 (Keeley mod)
Boss CE-3
Roland FC-200
ik denk niet dat de gitaar op de foto de gitaar is die te koop staat, dit is een echte (alle details kloppen en ik moet de eerste chinees nog zien waar tenminste niet 1 onderdeel niet klopt)
life sucks and then you die
Ik heb een tijdje geleden een RW LP sunburst kopie van deze (oude) serie uit een winkelvoorraad van 6 gehaald. Mijn exemplaar was dus goed, nog 1 die wel ging, de rest was brandhout. Je moet dus geluk hebben met RW. Deze serie met de dikke body werd gestopt na dreigementen vd Gibson importeur. Dus idd " lawsuit".
Favorieten/bladwijzers