Beide waarschijnlijk, hardtail voor meer sustain en gezien de pickups heb ik het idee dat hij bijzonder geschikt is voor Rhytm en dan met name een logge rif krijg je er wel uit.
Als het een zwarte was geweest had ik hem gelijk om geruild voor mijn zwarte "95 hotrodded American Deluxe strat: deze heeft een Screamin Demon Humbucker en twee hotrails (alle drie van Seymour)
Laatst gewijzigd door speedmusic; 17 april 2010 om 20:04
http://link.marktplaats.nl/339919880 Squier classic vibe 50 voor 125 euro
VAARWEL ALLEN, HET GA U GOED!
Hij is zowel geschikt voor slag als leadwerk maar net ff wat meer voor lead. Feit is dat ie een vintage geluid wil nu voor classic rock/blues muziek.
Dan kan ie met een tele een stuk beter uit de voeten.
En die zwarte wil je niet man,ik werd gek van die finish. Door er flink op te spelen polijst je lak (soort van) waardoor die gaat glimmen. Resultaat is een mat zwarte plank met gekke glimmende plekken.
Achteraf had ik zelf ook voor die olympic white gegaan;aged ook een stuk mooier denk ik
Favorieten/bladwijzers