My youtube channel: http://www.youtube.com/88divine
De randen dekkend wit en de boven- en achterzijde van de body transparant wit. Eénlaags witte slagplaat en alle overige plastic delen tevens wit. Alle harware goud. Uiteindelijk heb je dan een gitaar met de killerlooks van een Mary Kaye strat. Lijkt me een lekker uitganspunt.
Waanzinnig mooi. Chique en toch eenvoudig.![]()
Maar nu ik zie dat je een rosewood toets hebt, zou ik toch liever gaan voor Sonic Blue:
Minstens zo cool!![]()
Laatst gewijzigd door vulvasonic; 25 februari 2010 om 01:28
En dankzij al dit gelul over half uit elkaar liggende gitaren, over losse onderdelen, over kleur....., het draagt allemaal weer een teentje bij aan de altijd aanwezige drang om zelf iets moois te essembleren. En die drang is nu plots ENORM GROOT!!!
Maarrrr binnen nu en twee weken komt er een DiMarzio ToneZone ST in mijn ouwe 82'er non-trem 'Smith' strat (plus een tortoise slagplaatje dat ik nog ergens heb liggen, maar nog steeds niet heb gevonden)!
![]()
Mijn Fender Stratocaster Classic 60's
Keith Richards: “I never thought I was wasted, but I probably was”
Jij ook al Vulv,
Wil dit ook nog een keertje door links en rechts onderdelen proberen te scoren via marktplaats enzo.
Laatst nog geboden op een oude Mighty Mite strat body niets meer van gehoord overigens.
En dan een linkshandige hals erin (dus met een reversed headstock) en dan ga ik hem zelf een custom paintjob geven.![]()
Pas als je een paard hebt gezien kun je om een ezel lachen. Frank Sinatra
Ik heb mijn Squier Stratocaster onder handen genomen en er GFS crunchy rails pickups in gezet. verder een zwarte slagplaat en maar één toonregeling.
Wel heb ik een push-pull pot voor de toon regeling, zodat beide humbuckers nog als single coil te schakelen zijn.
Het enige dat nu nog ontbreekt is nieuwe potmeter kapjes. Ik wilde er eerst zwarte knoppen op zetten, maar ik denk toch dat het deze worden:
http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-5020611..._2094_30925458
Of zou ik toch voor deze moeten gaan:
http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-5020611..._2094_30976245
Wat plaatjes van de situatie vóór:
Tijdens...
En na...
![]()
[*]Fender Stratocaster Elite Deluxe & Squier Stratocaster[*]Boss GT-Pro preamp & Roland FC-300 footcontroller[*]Marshall 9100 power amp & Marshall 1936 cabinet
Komen er ook nog soundclips?
Ziet er puik uit hoor![]()
Gitaren: Ibanez SZ520-QM / Ibanez RG570 / Ibanez v302
Effecten: Dunlop Crybaby / Marshall Regenerator / SHO&OCD / Ehx Metal Muff Nano / Ibanez FL-9 Flanger
Amp: Vox Ac4tv / Blackstar HT5-H + HB 1x12"
Favorieten/bladwijzers