Welkom op het GitaarNet.
+ Reageren op discussie
Pagina 5 van 11 EersteEerste ... 34567 ... LaatsteLaatste
Weergegeven resultaten: 41 t/m 50 van 103
  1. #41

    Standaard

    waar ken je ze kopen mijn vriendin wil er een, en i wil er mee optreden :P
    Epiphone Les Paul Standard plus '07
    Ibanez GAX 70 '03
    Ibanez MC924 '85 Bas
    Marshall JCM 900

  2. #42
    Senior Member
    Geregistreerd
    5 februari 2008
    Locatie
    Rijswijk
    Berichten
    2.265

    Standaard

    feedback, rockpalace ook volgens mij. Anders bij de duitse winkels vast wel
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Ferraririk Bekijk bericht
    mezelf, een homo, iemand die niet helemaal 100% is, wat de hele school weet

  3. #43
    Senior Member
    Geregistreerd
    30 maart 2007
    Locatie
    Amsterdam
    Berichten
    3.329

    Standaard

    Bang zijn dat je eruit ziet als een mietje is voor mietjes. Echte mannen durven roze gitaren te bespelen!

  4. #44
    Senior Member
    Geregistreerd
    28 juni 2008
    Locatie
    Groningen
    Berichten
    933

    Standaard

    Het lijkt me geweldig om op een of andere metal-gebeuren op te treden, en dan het podium opkomen met zo'n gitaar. Lijkt me een leuk deel voor een act ofzo, en dan snel andere gitaar pakken voor ze met spullen beginnen te gooien

    Ohjah: Gefeliciteerd

  5. #45

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Quicksilver Bekijk bericht
    Het lijkt me geweldig om op een of andere metal-gebeuren op te treden, en dan het podium opkomen met zo'n gitaar. Lijkt me een leuk deel voor een act ofzo, en dan snel andere gitaar pakken voor ze met spullen beginnen te gooien

    Ohjah: Gefeliciteerd
    ik zou het zo doen!

    mocht iemand een hello kitty strat hebben met een emg of blackout erin, dan treed ik er met alle plezier mee op!!!
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door pimmetje Bekijk bericht
    Kan je bij friezen sowieso dat verschil in toestanden van ontbinding ruiken?

  6. #46
    Senior Member
    Geregistreerd
    28 juni 2008
    Locatie
    Groningen
    Berichten
    933

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door pannekoek Bekijk bericht
    ik zou het zo doen!

    mocht iemand een hello kitty strat hebben met een emg of blackout erin, dan treed ik er met alle plezier mee op!!!
    Klopt, en binnenkort zullen we ook EMG's kunnen kopen met gold-plated covertjes, chrome-plated en volgens mij ook wit, dus lekker bijpassend en totaal onverwacht..

    Oeps: die is er dus al een poosje.. http://www.thomann.de/nl/emg_81_wh.htm

  7. #47
    Senior Member
    Geregistreerd
    31 oktober 2002
    Locatie
    Nijmegen
    Berichten
    28.959

    Thumbs up

    FELECIWA!!!

    Geinig ding. Ik zou zelf alleen die body (multiplex) nooit durven vertrouwen. Dan kunnen ze me hier nog 1000x proberen wijs te maken dat het multiplex van NU niet te vergelijken is met het multiplex van TOEN, maar ik blijf eigenwijs.

    Had het ding een gelamineerde body van 7 of 8 stukken elzen, dan had ik er allang een gehad.



    GOLDMEMBER GN FESTIVAL

    6 voor allen en allen voor 6!!!

  8. #48

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door vulvasonic Bekijk bericht

    Geinig ding. Ik zou zelf alleen die body (multiplex) nooit durven vertrouwen.
    wat verttrouw je niet aan multiplex vulva?
    een multiplex body is beresterk, veel sterker dan een body van een mooi stuk hout.

  9. #49
    Senior Member
    Geregistreerd
    1 oktober 2007
    Locatie
    Een LP loopt je van de strat.
    Berichten
    17.250
    Blog Entries
    4

    Thumbs up

    Dan kun je hem mooi als schild gebruiken.

  10. #50
    Senior Member
    Geregistreerd
    31 oktober 2002
    Locatie
    Nijmegen
    Berichten
    28.959

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door wietse Bekijk bericht
    wat verttrouw je niet aan multiplex vulva?
    een multiplex body is beresterk, veel sterker dan een body van een mooi stuk hout.
    Jij bent één van die mensen die me daarvan eerder al eens hebt proberen te overtuigen. Er zijn veel soorten multiplex en een aantal daarvan is zonder enige twijfel beresterk. Als je een plank zoekt met een dikte van 18mm en je wilt daarmee een schap maken dat 6 kistjes vol zwaar gereedschap moet kunnen dragen, dan kun je daarvoor beter een goed, zwaar stuk multiplex gebruiken dan een stukje hardhout.

    Een plank is echter geen gitaar. En om je een klein beetje tegemoet te komen, ik kán me voorstellen dat een gitaar met een multiplex body icm een gelijmde halsconstructie dat stevig verankerd is in een perfect sluitende pocket met een groot lijmoppervlak, zeker niet slecht hoeft te zijn.

    Maar gitaren waarvoor een uitsparing moet worden gemaakt die relatief ondiep is en waarbij de hals met schroeven moet worden vastgezet op een veels te dun stuk stuk, kunnen snel zorgen voor slijtage van de afzonderlijke lagen, waardoor kleine breukjes en zwakke plekken kunnen ontstaan.

    Mijn eerste electrische gitaar van Maya. Het was een SG model met een geschroefde hals op een multiplex body. Na een jaar daar (zeer intensief) op te hebben, vertoonde de body scheurtjes die vanuit de neckpocket schuin over de voor- en achterzijde van de body duidelijk zichtbaar waren en die langzaam steeds verder door bleven lopen.
    Op vrijwel alle gitaren van mij zijn dergelijke scheurtjes te ontdekken, maar deze zijn veel korter en bovendien zijn het slechts haarscheurtjes in de lak. Ik kan me helaas NIET aan de indruk onttrekken, dat de scheurtjes op de Maya doorlopen tot onder de lak.

    Hoedanook, het gevolg hiervan was dat de gitaar zich niet meer liet stemmen. De hals geen steeds meer zwabberen, de octaafzuiverheid was niet meer af te stellen en ik zag geen andere mogelijkheid dan op zoek te moeten naar mijn eerste 'serieuze' kwaliteitsgitaar (dat werd uiteindelijk een Fender stratocaster).

    Toevallig nam ik rond die tijd mijn eerste demo op en we hadden wat gigs. Mijn strat had ik nog niet (zou nog twee maanden duren) en dus moest ik noodgedwongen een beroep doen op de gulheid van mijn beste vriend, die mij zijn Ibanez Blazer uitleende.

    Ik heb ook nog een Precission bas van multiplex. Dat ding heeft inmiddels een actie van een kleine decimeter, terwijl het ding bij aankoop nog prima was afgesteld. Irritant, want een vriend van me kocht in diezelfde tijd een Squire P-Bass voor 50 gulden meer, maar zo stabiel als een tet (en een veeeeeel beter geluid)!

    Andere vrienden vervloekten hun van multiplex voorziene gitaren om exact dezelfde redenen.

    Wellicht ben ik onnodig pessimistisch, maar ik mag aannemen dat je het me niet kwalijk zal nemen, dat ik er na zulke ervaringen wat terughoudend in geworden ben.

    Overigens zijn dit allemaal voorbeelden uit de periode 1980/1983. Misschien zegt dat iets?
    Eerlijkheid gebiedt te zeggen dat ik sindsdien noooit meer een gitaar met een multiplex body in mijn handen heb gehad. Dus mócht er in die zin veel varanderd zijn, dan is dat volledig aan mij voorbij gegaan.





    Vrienden van mij hadden dezelfde problemen
    GOLDMEMBER GN FESTIVAL

    6 voor allen en allen voor 6!!!

 

 

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Back to top