Welkom op het GitaarNet.
+ Reageren op discussie
Pagina 5 van 13 EersteEerste ... 34567 ... LaatsteLaatste
Weergegeven resultaten: 41 t/m 50 van 126
  1. #41

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door HaroldAling Bekijk bericht
    Het lijkt er ook steeds meer op dat nieuwe Epi's dezelfde kwaliteiten als de nepperts meekrijgen, misschien dat de nep-fabrikant nu wel een Epi deal heeft gescoord? Of misschien zelfs als onderaannemer?

    Ik vind ze in de loop der jaren in ieder geval visueel wel erg op achteruit gegaan, te beginnen met de potmeter plaatsing en de lelijke dikke binding.

    Maar ja: een gitaar is niet bedoeld om naar te kijken, je moet er op spelen en naar luisteren!
    Volgens mij krijgen ze order van Gibson om er bijvoorbeeld 10.000 te maken en maken ze er vervolgens gewoon 20.000 en de helft verkopen ze dan via eigen kanalen.
    VAARWEL ALLEN, HET GA U GOED!

  2. #42
    Senior Member
    Geregistreerd
    31 juli 2009
    Locatie
    Amsterdam
    Berichten
    945

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door DeadHerring Bekijk bericht
    Maar zolang 'ie goed speelt, is er eigenlijk toch niks aan de hand.
    Als je qua geluid, speelbaarheid, houdbaarheid en uiterlijk geen verschil merkt gaat het er alleen nog om wie er aan de naam 'Epiphone' verdiend heeft, Gibson Inc. of een vage handelaar. Verder maakt het dan niet uit.
    fietsi veni vidi

  3. #43

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door flitslicht Bekijk bericht
    Als je qua geluid, speelbaarheid, houdbaarheid en uiterlijk geen verschil merkt gaat het er alleen nog om wie er aan de naam 'Epiphone' verdiend heeft, Gibson Inc. of een vage handelaar. Verder maakt het dan niet uit.
    Behalve als je hem door wilt verkopen via marktplaats
    VAARWEL ALLEN, HET GA U GOED!

  4. #44

    Standaard

    ik vind het eigenlijk wel een mooi afgewerkte gitaar op de foto's te zien.misschien geen ekte gibson maar toch helemaal niet verkeerd. en als ie ook nog lekker speelt en klinkt

    en als je dan ook nog eens bedenkt dat de helft van dit forum een echte en een nepgibson nog niet eens uit elkaar kan houden of zijn gibson in stukken zaagt of in de brand steekt. waar hebben we het dan nog over

  5. #45
    Senior Member
    Geregistreerd
    18 maart 2009
    Locatie
    Breda
    Berichten
    353

    Standaard

    Daarom heb ik ook voor Epiphone gekozen, dat komt voor mij als Gibson maagd het dichtste in de buurt heb ik het idee :P Die gibson komt er ooit nog wel, later, als ik groot ben...

  6. #46
    Senior Member
    Geregistreerd
    25 mei 2009
    Locatie
    Wetteren (bij Gent)
    Berichten
    399

    Standaard

    Een Epiphone is in de verste verte geen Gibson hoor, hij lijkt er alleen esthetisch op. Qua speelbaarheid en sound verschillen ze dag en nacht hoor. Zeker de nek is heel anders.

    Dat wil natuurlijk niet zeggen dat de Epi geen goeie gitaar is in z'n eigen recht. Ik heb zelfs het gevoel dat mijn Epi een hele goeie leadgitaar is, omdat 'ie zo bright en smooth is. Voor Rhythm vind ik 'm dan weer een stuk minder.

    Misschien ligt het aan persoonlijke ervaring, maar ik vind zo'n Epi LP dichter bij een Telecaster dan een Les Paul aanleunen.
    Te koop: Randall RX 15W oefenampje in nieuwstaat, mag weg voor €30... Niet misse prijs voor een oefenampje!
    Gezocht: tweedehands V30 2x12 / Dunlop Crybaby Wah tegen een goeie prijs.

  7. #47
    Senior Member
    Geregistreerd
    18 maart 2009
    Locatie
    Breda
    Berichten
    353

    Standaard

    Ah kijk, nouja daarom zei ik al voor mij, omdat ik nog nooit een Gibson met mijn vettige vingers heb aangeraakt laat staan bespeeld

  8. #48
    Senior Member
    Geregistreerd
    18 januari 2009
    Locatie
    Utrecht
    Berichten
    7.314

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Mr Orange Bekijk bericht
    en als je bedenkt dat de helft van dit forum een echte en een nepgibson nog niet eens uit elkaar kan houden of zijn gibson in stukken zaagt of in de brand steekt. waar hebben we het dan nog over
    het zou zo'n mooie onderschrift zijn!
    Toooooooooooooooone!!!

  9. #49
    Senior Member
    Geregistreerd
    26 september 2008
    Locatie
    Gelderland
    Berichten
    7.411

    Standaard

    De Epi van TS is echt.

    Wat ik al vaker predikte en waar ik bij blijf, is dat de Koreaanse exemplaren beter zijn dan de huidige chineese.

    Deadherring vergelijkt hem met een Tele?, ik weet niet wat voor een Epi Deadherring heeft, maar mijn Koreaanse Epi heeft toch echt een volle humbucker sound en het halsje lijkt toch erg veel op mijn hals van mijn Gibson.

    Deze discussie laat wel zien dat de huidige chineese exemplaren te wensen overlaten en eigenlijk de vervalsingen in de hand werken.

    Overigens kon ik de echtheid zien aan de inlay in het fretboard welke op de foto van TS parelmoere reflectie geven en de vorm van de headstock klopt ook.

  10. #50

    Standaard

    het is een nepiphone, dit kan je zien aan de schroef op de slagplaat, die veel te ver naar buiten staat, de potmeters wijken af, en het custom logo zegmaar dat staat veel te dicht bij de trussrodcover.

    vr.gr

 

 

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Back to top