geen slagplaat, maar voor die neck pup een transparant acryl, deze body heeft geen bedekking nodig.
heb dat zelf zo opgelost
moet wel zeggen dat ik dikker acryl glas heb gehaald bij een lichtreclame bedrijf. niet goedkoop maar werkt goed.
geen slagplaat, maar voor die neck pup een transparant acryl, deze body heeft geen bedekking nodig.
heb dat zelf zo opgelost
moet wel zeggen dat ik dikker acryl glas heb gehaald bij een lichtreclame bedrijf. niet goedkoop maar werkt goed.
Nee, da's waar maar hoe moet ik dat nou zeggen..
Het blijft lastig om esthetische principes over balans en harmonie van een object in logica te gieten, in mijn werk -designer- doe ik dat dagelijks en niet altijd met even veel succes.
De vorm van een pickguard heeft een relatie met de gitaarvorm zelf als het goed is. Bij deze combinatie wordt de upper horn totaal genegeerd, sterker, hij suggereert iets anders en dat detoneert op mijn netvlies.
Maar goed, jouw gitaar, jouw esthetica.
Pepe, ik snap wat je bedoelt ik ga het eens overleggen en er op broeden...
Bij een tele l=zijn de lijnen van de bovenste uitholling min of meer doorgetrokken naar de slagplaat. Dit zou ik nu ook eigenlijk moeten doen.
edit: like this:
![]()
Laatst gewijzigd door oigun; 11 juli 2009 om 15:37
Ik ben het wel met pepe eens. Zo lijkt het net alsof die bovenste hoorn helemaal apart staat van de rest van de gitaar.
Wat een verschrikkelijk mooie gitaar zeg, echt een vette vorm ook!!!! Ik vind hem zonder slagplaat mooier eigenlijk. Simpel en strak. Ik vind die ronding onderin niet zo mooi namelijk.
gear: Epiphone LP '98, Fender Telecaster MIM '08, Tokai Les Paul '83, Squier VM Jazzmaster
@ fingers NIce! dat is meer zoals fender het gedaan heeft:
Ik vind het dan een beetje veel slagplaat worden....
Ik vind het er niet mooier op worden met die punt. Het oorspronkelijke ontwerp geniet mijn voorkeur.
Aaron Stonebeat
Mijn nieuwe band: Eddy Current & The Field
Stonebeat's gitaargeknutsel in beeld: http://aaronstonebeat.mijnalbums.nl/
Geweldig mooie gitaar!!! En je hebt gelijk van veel moeite te steken in het ontwerp van de slagplaat. Is nooit gemakkelijk en bepaalt héél veel het totale ontwerp.
Moeilijkheid hier is dat je zit met de tele features van controleplate en brug waardoor je geneigd ook tele te denken voor slagplaat.
De slagplaat die fender gebruikt vind ik zelf too much.
probeer eventueel ook es de slagplaat in zijn geheel iets minder dicht aan de rand van de gitaar te laten komen, zou'm meer adem geven, mss.
Favorieten/bladwijzers