nee ze zijn niet echt heel slecht. wat je er aan kunt doen is gewoon een blokje er in zetten dan kun je wel maar èèn kant op met de tremelo maar dan werkt het erg goed en dan onstemd de gitaar ook niet meer zo vreselijk
lang leve de jam 555!!!!
GR.Roy
mijn rg370dxl
![]()
no life without music
Als je de trem niet gebruikt ontstemt ie helemaal niet meer.
Ik kan me niet aan de indruk ontrekken dat je het een en ander niet goed gebruikt of afstelt. Nooit problemen gehad met een Edge trem hoe wild ook gebruikt.
Problemen komen pas als je snaren wil verwisselen. Dat vergt enig geduld en handigheid.
Met een Edge, Lo Pro Edge of Edge Pro is dat echt niet nodig, dat zijn hoogwaardige tremolos. Ik heb een Ibanez met een Edge uit 1990 (N.B.: bijna 20 jaar is een eeuwigheid voor een tremolo) en die doet het nog perfect, ook bij ernstig misbruik zowel de hoogte als de laagte in.
ik vind de ZR-jengelhendel van Ibanez erg oke. Ontstemt ook minder bij een gebroken snaar (afhankelijk van de snaar).
wie heeft er nog een groene Cyclone-gitaar te liggen mét handvat?
Favorieten/bladwijzers