Jup, tot ik geld heb voor op maat gemaakte werken ze prima voor de concerten enzo!
Klopt, mijn amp is super basic maar een looppedaal hedus de modulatie pedalen die nu achteraan staan kan ik dan makkelijker bedienen als ik een looppedaaltje heb liggen tussen mijn TS en Whammy in zeg maar
Bedankt voor het complimentde patchkabels ben ik nog niet helemaal over uit. Enerzijds vind ik hier en daar die lompe chrome pluggen lelijk en anderzijds, het functioneerd prima zo en George L's zijn nogal duur (wel het geld waard overigens want het zijn echt goede kabels en pluggen).
Showmaster is nét iets groter en aangezien hier alles redelijk hutje mutje staat...en daarbij, bij een Showmaster kan ik meer de hoogte in bouwen (de bovenste pedalen) en daar kan ik vervolgens onder een Fuel tank leggen en afwerken.
Die TS-9...hehe die gaat never nooit meer wegbevalt me super goed maar mocht er ooit iets gebeuren dat ie weg moet oid. dan ben je de eerste
![]()
Ik heb hier al enkele post gezien waar de delay in de FX-loop wordt gestoken.
Waarom is dit?
it's better to burn out than to fade away
Komt het effect beter tot zijn recht
Als je hem voor de gain van de versterker zet (dus deze wijze: gitaar-->delay-->versterker) dan krijg je een grote brei herrie en komt het effect (de echo etc) niet tot zijn recht. Gebruik de zoekfunctie even, daar staat alels tot de puntjes toe beschreven.
Da's wel heel kort door de bocht robertBij amps met wat meer gain en afhankelijk van de klankkleur van zowel de amp als de delay kan het lelijk worden of juist lekker klinken.
"Het is maar een spelletje" - Confucius
Het schijnt dat analoge delays het ook wel goed doen voor de preamp.
Tenminste dat vertelde een gitaarbouwer in Rijssen (ondertussen Hengelo?) me eens.
Maar volgens mij ben je toch beter af als je hem via de FX loop gooit.
Ik heb het idee dat het geluid minder verstrooid (oftewel een brei) wordt.
Het blijft natuurlijk een persoonlijke kwestie.
Kleine update omdat de WH10 weer terug is van weggeweest.
Hij is dus gerepareerd, heeft een TB mod en de barst in het kunststof is vakkundig verstevigd met een metalen plaatje.
Mijn dank is groot D_H.
Ook gebruik ik nog steeds een aparte adapter voor de ENGL Z12 omdat er anders een irritante brom ontstaat.
Alles kan er precies in en dat zijn een multikabel, 3 adapters, gitaarsnoer, 2x korte signaalkabel voor de FX loop en een midikabeltje,
De pedalen zitten met klitteband van de Hema vast en ik kan het bord op z'n kop houden en ermee schudden maar de pedalen vallen er niet af.
Het weegt wel wat (ik denk rond de 20 kilo) maar het is een relatief klein en goed hanteerbaar formaat.
![]()
Favorieten/bladwijzers