Hij's op het forum al besproken in een andere thread, maar ik kan zeggen dat ik 'm weggepikt heb (edit: Voor de duidelijkheid: ik was al in gesprek met de verkoper sinds 16 januari, dus ik was waarschijnlijk gewoon eerder dan de TS uit die thread, ik had al een afspraak met de verkoper toen de thread geopend werd) , Een Ibanez PGM100:
En in het donker:
Een PGM stond al een tijdje op mijn gaslijstje, en het liefste wilde ik er een met zwevende tremolo, dus dan zijn er nog maar weinig opties over. Deze kans moest ik dus nemen.
Bouwjaar: 1990, Basswood body, maple hals met rosewood toets, twee PAF Pro's met een FS1 in het midden, Edge tremolo.
Hij heeft (inderdaad) een neckcrack gehad die goed gerepareerd is. Verder is hij ook in goede staat gezien zijn leeftijd, waarbij de tremolo in opvallend goede staat is. Ik ben pas de tweede eigenaar, dus de eerste eigenaar heeft er goed voor gezorgd. Het roze van de pickups en de f-holes is verkleurd, maar dat was bij deze gitaren meestal al binnen twee jaar.
Wim, als je meeleest, nogmaals bedankt!
Favorieten/bladwijzers