Het verslag-topic voor gitaren tussen 250 en 500 Euro
De regels:
- Alleen verslagen van gitaren. Vragen en commentaar graag in een nieuw topic of per PM.
- Post een foto en/of een link naar de website van de fabrikant.
- Minimaal vijf regels tekst. Alleen melden dat een gitaar tof is, is te weinig. Copy/past het volgende lijstje, en vul het zo goed mogelijk in.
Gitaar:
Prijs (evt. met link):
Vorm:
Muziekstijlen:
Waarom deze gitaar?
Kun je het geluid beschrijven?
Verder opmerkingen/promotiepraatjes/etc.? Plaatje ...
oude topic : http://www.gitaarnet.nl/forum/showthread.php?t=76153




 
		
		 
			
			 REVIEW - Gitaren tussen 250 en 500 Euro
 REVIEW - Gitaren tussen 250 en 500 Euro
				 Met citaat reageren
  Met citaat reageren ayers asrl
 ayers asrl
				


 
						 Oorspronkelijk geplaatst door AcOuStiC-GuItAR FREAK
 Oorspronkelijk geplaatst door AcOuStiC-GuItAR FREAK
					
				 readnought
readnought te doen heb, of wanneer ik net een lastige, zeurderige, om korting vragende klant heb teleurgesteld, even mijn zinnen te verzetten en dus een beetje muziek te maken heb ik deze gitaar aangeschaft. Het heen en weer slepen van mijn 000M was behalve vervelend, ook niet bepaald goed voor het behoud ervan.
 te doen heb, of wanneer ik net een lastige, zeurderige, om korting vragende klant heb teleurgesteld, even mijn zinnen te verzetten en dus een beetje muziek te maken heb ik deze gitaar aangeschaft. Het heen en weer slepen van mijn 000M was behalve vervelend, ook niet bepaald goed voor het behoud ervan.
 
 
 
						 
						 
						

Favorieten/bladwijzers