Welkom op het GitaarNet.
+ Reageren op discussie
Weergegeven resultaten: 1 t/m 10 van 71

Hybrid View

  1. #1
    Senior Member
    Geregistreerd
    14 oktober 2002
    Locatie
    Enschede
    Berichten
    20.789

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Meneer I.
    * De potmeters hebben een 'pikkie' wat er even afgedremeld moet worden, om de onderzijde flush te krijgen
    je bedoelt van die penissen zoals op alpha pots? Beetje overdreven om dat te dremelen, ik doe het zelf meestal gewoon met een nijptang, het is heel zacht metaal.
    pokkel'n

  2. #2
    Senior Member
    Geregistreerd
    8 januari 2007
    Locatie
    Driehuis
    Berichten
    1.060

    Standaard

    @jimihattricks
    ik denk dat ik het idd ga aanpassen, ik hou de Tele USA maar aan voor de maatvoering. Verder zijn alle gaten al voorgeboord op de body dus daar kan niets meer wijzigen.

    @Negative K3 fan (hmm 'Negative K3 fan' laat m'n dochtertjes het maar niet horen.. ;o) )
    ook een mogelijkheid natuurlijk.



    Ik zal morgen even een foto plaatsen van de gelakte body. Er moeten nog wel een paar lagen op hoor, maar de nerf en kleur zijn mooier geworden dan ik had gehoopt!
    Overigens gaat het meeeer dan prima met rollertjes, gewoon elke laag (elke dag) weer een nieuw rollertje en binnen 10 minuten zit er weer een laag op. Droogt mooi vlak op, geen sporen, geen druipers geen sinaasappelhuid oid.

    Inmiddels ook maar weer decalpapier besteld voor mijn eigen logo voor op de kop. Geeen fenderlogo want ... het is geen fender maar een:

    IvRmade in Holland TELECASTER "HOT LEAD"

    Ik plaats morgen ook wel even een foto van het logo.

  3. #3
    Senior Member
    Geregistreerd
    8 januari 2007
    Locatie
    Driehuis
    Berichten
    1.060

    Standaard

    Hier wat foto's van de body. Ik heb even een hulpframe-pje gemaakt zodat ik alles in een keer kan aflakken.

    Lekker buiten schuren vandaag:




    Binnen aflakken, hier lijkt de lak te 'bubbelen, maar dat is nu al weer "gladgetrokken".




    Ik vind de tekening zelf erg fraai, maar aangezien dit mijn eerste zelf(af)bouw is kan ik daar niet echt over oordelen.

  4. #4
    Senior Member
    Geregistreerd
    1 april 2006
    Locatie
    Aldeboarn
    Berichten
    1.753

    Thumbs up

    Mooie tekening idd.Als ik andere alder body`s zie onafgewerkt op de diverse verkoopsites lijkt mij er altijd weinig ``tekening`` in te zitten.Geeft hem een ``autentiek```uiterlijk,

    JJ
    To Quo or not To Quo....The Status Quo will rock forever all over the world...again and again.

  5. #5
    Senior Member
    Geregistreerd
    8 januari 2007
    Locatie
    Driehuis
    Berichten
    1.060

    Standaard



    ik vind dat ie hier wel op gaat lijken qua kleurstellingen; de Fender Lite Ash Natural, maar dan net iets anders ;-)

    http://www.fender.com/products/searc...tno=0265102521

  6. #6
    Senior Member
    Geregistreerd
    22 december 2002
    Locatie
    Zevenbergen
    Berichten
    1.430

    Standaard

    @Meneer I.

    Waar bestel je dat decal papier?

  7. #7
    Senior Member
    Geregistreerd
    8 januari 2007
    Locatie
    Driehuis
    Berichten
    1.060

    Standaard

    www.modelbrouwers.nl

    Dat van mij komt vandaag binnen. Ik zal wel even een stap voor stap uitleg geven, ik gebruik dit ook voor mijn radiografische vliegtuigen decals, werkt perfect.

    Leuk trouwens zo'n nickname,... iedereen spreekt je aan met "Meneer". Is eigenlijk als grap ontstaan tijdens alcoholische sessies in een grijs studentenverleden. We hadden toen Meneer I, Meneer A, Meneer N, etc.

 

 

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Back to top