Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Thiez Bekijk bericht
Chris, ik heb net nog even zitten kijken naar het switchen. Ik vermoed dat jij doelde op de screen van U8B? Maar hier hangt in principe altijd de 470K (plus de weerstand naar aarde van de potmeter) van het normal channel aan toch? Dus het zweeft niet helemaal tijdens het switchen.

Bij het gebruik van VACtrols heb je hier natuurlijk geen last van, omdat je het signaalpad niet onderbreekt. Maar hebben vactrols geen invloed op je circuit? Aangezien het toch weerstanden zijn die je toevoegd aan je schakeling.
Iemand die hier nog iets over kan zeggen? Soldano gebruikt een weerstand als ''blokade'' in het signaal pad en een weerstand open naar aarde. Wanneer het kanaal word ingeschakeld is weerstand in het signaal pad ''open'' en de weerstand naar aarde ''dicht''.
Maar je voegt wel een extra weerstand toe aan je signaal pad naar aarde op dat moment. Die ziet je buis toch ook, wat zorgt voor een verandering in impedantie of zie ik dat verkeerd?