metal is (vind ik dan) gewoon triest
metal is (vind ik dan) gewoon triest
5 halsen op 1 gitaar??? tsss wat heb je daar nou aan twee is al enigsins overdreven, 5 is helemaal belachelijk! ik heb is een keer op een 7-snarige gespeeld in een winkel maar k vond t eigenlijk niet echt nodig voot mijn muziek maar opzich is t wel cool :smile:
6 is meer dan genoeg...nee niet meer, precies genoeg. als ik weer eens keyboard speel vindt ik die akkoorden zó leeg klinken, ze missen gewoon die 2-3 extra tonen die je bij een gitaar wel hebt (als je het hele akkoord speelt).
das nie waar natuurlijk want op en toetsen kun je 10 noten pakken in plaats van 6
Ik heb alle gitaren omlaag gestemd naar B!! Ook de 6-snarigen. Koop daarvoor een 7snarig setje van 056-011 en gooi de 011 weg. Zelfde snaarspanning door dikke snaren. ik vergelijk die lage stemming altijd met een amerikaanse V8 motor, zo heerlijk rauw!
2 vind ik niet echt overdreven hoor. Een hals met 6 snaren voor de solo's en een hals met 12 snaren voor de acoustische ritme partijen. Dat is toch een stuk handiger dan in een fractie van een seconde van gitaar te wisselen :grin: (denk: Led Zeppelin)Op 2001-10-17 21:15, schreef Dila:
5 halsen op 1 gitaar??? tsss wat heb je daar nou aan twee is al enigsins overdreven, 5 is helemaal belachelijk! ik heb is een keer op een 7-snarige gespeeld in een winkel maar k vond t eigenlijk niet echt nodig voot mijn muziek maar opzich is t wel cool <IMG SRC="/phpBB/images/smiles/icon_smile.gif">
Maar 5 halsen is errug overdreven
Bone, ik speelde eerder in DeadHead, daar nog eens met Carcass getourd, nu KillDivision.
Ik heb altijd het idee dat er mensen zijn die 7-snarig maar niks vind uit een xenophobisch opzicht. De meesten weten geeneens wat de mogelijkheden zijn, en die ontdek je pas na een tijdje. Ik vind dat je er pas over kan praten als je het allebei door en door kent.
Ik ga overigens binnenkort weer een 6-snaar kopen, maar ik merk nog steeds dat als ik daar op speel mijn creativiteit erg is toegenomen door het gebruik van een 7-snaar.
Maar ja, je kan overal op kankeren zonder er iets vanaf te weten.
thrash metal heet datheb je ook een myspace met muziek?
Favorieten/bladwijzers