-
13 december 2021, 23:06
#1
Gitaar kopen via reverb buiten de EU. Extra kosten ?
Ik sta op het punt om een toffe gitaar via Reverb te kopen. Komt uit de USA. Nu kan het zijn dat er ineens importkosten en BTW wordt geheven. Dan wordt de gitaar mij te duur. Iemand hier ervaring mee ?
-
13 december 2021, 23:09
#2
Er worden altijd kosten geheven en Reverb is zelden prijs conform.
-
13 december 2021, 23:19
#3
Topic hierboven; Het wel en wee van invoeren door Zjanke...
-
14 december 2021, 00:46
#4
Ik hield altijd rekening met 25% bovenop de verkoopprijs en dus eigenlijk alleen interessant voor vintage en ander exotica wat je niet in de winkels vindt.
Meestal staat een gitaar op meerdere plekken te koop zoals Ebay en bij de eigenaar/winkel zelf en dat kan best een andere prijs zijn dus doe je research.
Ik nam ook altijd eerst contact met de eigenaar op omdat het wel eens gebeurd dat het item inmiddels verkocht is of om de betrouwbaarheid te checken (voor beide partijen) want dat doet fijner zaken.
Regels voor berichten
- Je mag geen nieuwe discussies starten
- Je mag niet reageren op berichten
- Je mag geen bijlagen versturen
- Je mag niet je berichten bewerken
-
Forum Rules
Favorieten/bladwijzers