Ik denk dat ik vandaag het combotje eens ga testen bij de muziekboer, ik ben vooral benieuwd naar het cleane geluid.
Ik denk dat ik vandaag het combotje eens ga testen bij de muziekboer, ik ben vooral benieuwd naar het cleane geluid.
Na dit topic even doorgespit te hebben en de vele filmpjes op youtube te hebben bekeken (beluisterd), heb ik toch behoorlijk GAS gekregen voor deze amp. Helaas heeft de lokale gitaarboer hem niet dus heb nog niet de kans gehad hem uit te kunnen proberen, maar wat ik op filmpjes hoorde was echt super. Ben eigenlijk op zoek naar een 2e hands HTS-5, de (mini) stack dus, maar tot nu toe nog geen succes. Als er nog iemand eentje te koop heeft, PM![]()
Inderdaad een geweldige amp! Op mijn youtube kanaal (zie mijn sig) staan wat filmpjes waarin je de blackstar HT-5 combo hoort. Check wel even de description box om te lezen hoe het is opgenomen.
Weet iemand of de head qua sound substantieel verschilt van de combo?
My youtube channel: http://www.youtube.com/88divine
Ik denk het eigenlijk niet.. 't Ligt er dan vooral aan welk cab je aan de head hangt.
Ik heb al eerder op dit forum gemeld dat ik een HT-5 combo heb en daardoor enthousiast geworden het HT Dual pedaal heb gekocht. Ik heb die twee ook lang vergeleken, want ik wilde absoluut het karakter van de HT-5. Nou, dat zit wel goed met het pedaal en ik ben er van overtuigd dat combo en head qua sound identiek zijn: het is gewoon dezelfde versterker.
Gr. C.
Ik heb het combo'tje getest:
Echt wel een tof dingetje maar niet mijn geluid.
Hij gaat nog altijd redelijk hard daar ben ik we van verschoten.
Voor het geld is het echt een hele goede koop, ook zo een beetje een vintage geluid vond ik soms.
De blackstar bevat kennelijk een speciale lamp in de voorversterking.
Is deze vlot verkrijgbaar moest de originele ooit defect geraken ?
(sorry misschien beetje domme vraag maar ik ken niets van lampen).
Denis
Hallo Denis.
Hoewel ik mezelf zeker niet als buizenspecialist wil betitelen (ik weet er heel weinig van...), weet ik wel dat die buizen overal snel te krijgen zijn. Het gaat om ECC83 en 12BH7 buizen en die zijn gangbaar.
Tonefactory heeft ze bijv. van diverse merken en in diverse prijsklassen.
http://www.tonefactory.nl/shop2/index.php?cPath=1_2
Gr. C.
Laatst gewijzigd door guitarkid; 12 juni 2009 om 15:19
Hoi
Ik heb de Blackstar HT5-Combo nu reeds twee weken, en ben er super tevreden mee, tot een dag of twee geleden.
Het is mijn eerste buizenbak, dus ik speel echt uren per dag op dat ding. Vooral op het cleane kanaal, waar een erg lekker bluesgeluid uit te halen valt. Alleen juist dat kanaal toont nu wel een erg irritant gebrek. Er komt een soort van brommend geluid uit de speaker (ik vind het erg lijken op een brandend kampvuur, maar dan niet dat geknetter). Dacht eerst dat het aan de gitaar of aan de kabel lag, maar toen ik de gitaar unplugde hoorde ik dat geluid nog steeds. Op het overdrive kanaal nergens last van. En het feit dat het steeds erger wordt naarmate ik langer speel, duidt er dus ook op dat het aan de versterker ligt.
Ik heb dat ding pas twee weken, en heb echt geen zin om terug te gaan naar de Feedback, want dan ben ik bang dat hij opgestuurd wordt, wat vast weken gaat duren.
Iemand enig idee waar het vandaan komt? Ik ben best handig, dus ik wil dat ding best openmaken als het noodzakelijk is. Maar ik weet niet waar ik het moet zoeken.
Ik heb echt geen flauw idee, maar wel een vraag.. Is de combo kwa geluid een beetje volwassen met het 10" speakertje? Ik zit namelijk ook te kijken naar de HT-5, en ik heb wel een 2*12, alleen met de top is het hele draagbare aspect weer verdwenen van zo'n 5 watt versterkertje.
Het lijkt me dat die vraag in dit topic toch onderhand wel beantwoord is....
Even doorlezen, misschien?
@LesPas89: Balen... Ik zou echter toch teruggaan naar Feedback en niet zelf gaan klooien.
't Is tenslotte een garantie-kwestie en ik zou zeker proberen een andere mee te krijgen. Succes ermee!
Gr. C.
Favorieten/bladwijzers