Welkom op het GitaarNet.
+ Reageren op discussie
Pagina 24 van 35 EersteEerste ... 14222324252634 ... LaatsteLaatste
Weergegeven resultaten: 231 t/m 240 van 346

Discussie: AC/DC gaat toeren!

  1. #231
    Banned
    Geregistreerd
    24 mei 2005
    Locatie
    GOURANGA!
    Berichten
    13.020

    Standaard

    Hehe, daar heb je tenminste wat aan. Klinkt goed zeg. Ik kan niet wachten tot ik in Engeland daar sta.

  2. #232
    Senior Member
    Geregistreerd
    29 maart 2008
    Locatie
    Dilsen-Stokkem
    Berichten
    157

    Standaard

    Ik ben gisteren ook gaan kijken in het Sportpaleis. Wij hadden zitplaatsen, dus (gelukkig) geen reden om al om 17u te gaan staan aanschuiven.

    Om iets voor 20u in Antwerpen aangekomen, frietje gegeten en toen naar binnen gegaan.

    Zelf zat ik samen met een kameraad redelijk aan de zijkant en vrij hoog. Was wel even slikken want er was toch wel vrij weinig plaats en het ging er aardig stijl naar beneden. Niet zo leuk als je hoogtevrees hebt. Andere twee vrienden zaten meer onderaan in het midden en hadden dus wel iets meer geluk met de plaatsen. Wij zaten dus vrij ver van het podium, dus maar goed dat we een verrekijker bij hadden.

    Toch, het introfilmpje verraste me al aardig en ik kreeg er zowaar kippenvel van. Rock 'n' Roll Train als intro, goeie start. De trein stond er en Angus' sound zat echt goed. Lekker bassy en veel gain on top, toch wel een pak zwaarder dan op de albums of alle vorige dvd's.

    Whole Lotta Rosie en Let There Be Rock vond ik de hoogtepunten van de avond. Anything Goes vind ik nog steeds een enorm saai nummer en the Jack hoefden ze van mij ook niet per se te spelen. In de plaats had ik veel liever What Do You Do For Money Honey en Hard As A Rock ofzo gehoord.

    Uiteindelijk was het toch een zeer goeie show. Na terugkeer bij de auto wel nog een parkeerboete van 23 euro gevonden onder de ruitenwisser, maar gedeeld door 4 valt dat ook nog wel mee.

    Dit was hét optreden waar ik al sinds m'n 14e van droomde en dan na 8 jaar was het eindelijk zo ver. Helaas was ik de band de voorbije maanden wat uit het oog verloren, dus als ik ze twee jaar geleden had gezien was de ervaring voor mij waarschijnlijk nog veel beter geweest.

    Ahja en het geluid ging blijkbaar niet de ganse zaal rond. We hoorden duidelijk dat er naar onze kant geen geluid gericht werd, maar dat is misschien maar goed ook want ik was m'n oordoppen vergeten en ik heb gelukkig toch geen vervelende piep in m'n oren nu. (En zoiets is enorm ongezond, dat weten we allemaal.)

    Eindscore: 9/10
    Laatst gewijzigd door Levitation; 2 maart 2009 om 18:43

  3. #233
    Senior Member
    Geregistreerd
    2 november 2007
    Locatie
    Loenhout (België)
    Berichten
    628

    Standaard

    Ik had echt gehoopt daar oordoppen te vinden, achjah niets aan te doen.

    Ook een geweldig pluspunt en waarvoor ik zeer dankbaar ben aan de organisatie was het gratis water uitgedeeld op de eerste rijen van het middenplein.
    Een paar grote bidons water en een paar mensen die het hele optreden water hebben uitgedeeld. Het was wel nodig ook want ondanks nog 2 mensen zien afgevoerd worden die waren flauwgevallen.
    Elektrisch: Richwood strat => 6m cordial kabel => hughes & kettner edition tube
    Akoestisch: LAG T111D

  4. #234
    Senior Member
    Geregistreerd
    8 maart 2006
    Locatie
    Hasselt,België
    Berichten
    205

    Standaard

    Wij hadden staanplaatsen en waren dus al van half 7 van de partij op de eerste rij van het podiumuitloper.

    Voorprogramma , The Answer, was niet slecht maar hadden niet zo'n heel goed geluid. Ik vond een voorprogramma persoonlijk wel leuk om de tijd te doden want zoals al eerder gezegd stonden we al van half 7 te wachten.

    De intro van AC/DC was werkelijk fantastisch. Op een gigantisch groot scherm zie je een 3D animatiefilmpje (Klik) dat de kenmerken van een band als ACDC draagt. Angus Young als de duivel zelve, een stel groupies en een trein die niet meer stil komt. Op het moment dat de trein in het filmpje crashed ontploft er vanalles op het podium en komt de trein zowaar door het podium op. Echt super vet!!

    Optreden was FANTASTISCH. Angus had een superlekker vettig geluid en de hele band klonk gewoon als een trein: superstrak en superluid.
    Setlist:

    Rock n Roll Train
    Hell Ain't a Bad Place To be
    Back In Black
    Big Jack
    Dirty deeds done dirt cheap
    Shot Down in Flames
    Thunderstruck
    Black Ice
    The Jack
    Hells Bells
    Shoot to thrill
    War Machine
    Anything Goes
    You Shook Me all night long
    TNT
    Whole lotta Rosie
    Let There Be Rock

    Encore:

    Highway To Hell
    For Those About To Rock

    Mijn persoonlijk favorieten waren Hells Bells (met de machtige ACDC bell) en The Jack.

    Rosie was cool.

    Het was inderdaad heel warm in de zaal en ik was ook heel blij met een bekertje water. Naast mij stond inderdaad een meisje dat flauw gevallen was en die ze hebben moeten wegdragen.

    Die andere kerel had iets gezegd/gedaan tegen Brian Johnson/security/... op het podiumuitloop en werd zonder pardon uit het publiek gehaald door 4 leden van de security en afgevoerd.

    Angus stond inderdaad te zweten op zijn gitaar alsof hij onder een douche stond. Indrukwekkend hoe diep sommige mensen gaan op het podium.

    10/10
    Laatst gewijzigd door Anti; 2 maart 2009 om 22:30

  5. #235
    Senior Member
    Geregistreerd
    29 maart 2008
    Locatie
    Dilsen-Stokkem
    Berichten
    157

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Anti Bekijk bericht
    Bryan Jones
    Zeer irritant voor je dat ik het ga doen, maar het gaat tenslotte over AC/DC, dus bij deze even verbeteren: 't is Brian Johnson.

    Leuke review wel.

  6. #236
    Senior Member
    Geregistreerd
    30 maart 2007
    Locatie
    WIEËRT
    Berichten
    810

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Anti Bekijk bericht
    Die andere kerel had iets gezegd/gedaan tegen BrIan Jones/security/... op het podiumuitloop en werd zonder pardon uit het publiek gehaald door 4 leden van de security en afgevoerd.
    Volgens mij kon die niet zwemmen en heeft mick jagger nog geprobeerd om het zwembad leeg te drinken echter het is hem niet gelukt, daarna heeft Keith R ook nog een poging gedaan echter de smaak van cloorwater lag ver van de smaak van jack daniels dus toen is bovenstaande overleden aan een overdosis zwemwater in zijn longen.


    Maar ik moest wel lachen toen ik het las.
    No offence.

    Bedankt heren voor de reviews.
    Ik ga 13 maart naar de AHOY (als verjaardagskado)
    Zal de setlist meenemen (echter die schijnt niet overal het zelfde te zijn)

  7. #237
    Senior Member
    Geregistreerd
    2 november 2007
    Locatie
    Loenhout (België)
    Berichten
    628

    Standaard

    Zou wel eens kunnen dat die veranderd, op een gegeven moment had ik de indruk dat het publiek begon met TNT in te zetten en daarna acdc zelf pas.
    Weet niet hoe dat in de rest van het sportpaleis is ervaren maar waar ik stond precies wel.

    edit: leuke kado!
    Elektrisch: Richwood strat => 6m cordial kabel => hughes & kettner edition tube
    Akoestisch: LAG T111D

  8. #238
    Senior Member
    Geregistreerd
    8 maart 2006
    Locatie
    Hasselt,België
    Berichten
    205

    Standaard

    Oei, heb ik me vergist van naam. Het is bij deze aangepast. Dank voor de verbetering.

  9. #239
    Senior Member
    Geregistreerd
    18 april 2007
    Locatie
    Duiven/Arnhem
    Berichten
    2.733

    Standaard

    Ze spelen Hard as a Rock niet?

  10. #240
    Senior Member
    Geregistreerd
    29 maart 2008
    Locatie
    Dilsen-Stokkem
    Berichten
    157

    Standaard

    Dat klopt Daan. Beweerde er dan iemand van wel?

 

 

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Back to top