View Full Version : Welke merken hebben GFS er standaard in zitten?
ACSlater
15 augustus 2006, 19:50
Het was me al eerder opgevallen maar nadat ik op het Gretsch-discussieforum een bevestiging hiervan zag wist ik het bijna zeker. GFS levert aan heel veel merken pickups. Kan iemand dit ontkrachten/bevestigen. Een paar plaatjes met volgens mij dezelfde pickups:
Gretsch Electromatic 5120
http://www.musik-schmidt.de/osc-schmidt/catalog/images/2505810508_3.jpg
Michael Kelly (bijna alle modellen...)
http://www.peterverspuy.nl/xx/images/catalogus/resize/450x1000_10260.jpg
Redwood (huismerk van musik-schmidt)
http://www.musik-schmidt.de/osc-schmidt/catalog/images/redwoodfalcon.jpg
ACSlater
15 augustus 2006, 19:51
Harley Benton (huismerk van Thomann)
http://images1.thomann.de/pics/prod/177008_large.jpg
en jawel, Richwood
http://www.muziekhandeljoosten.nl/contents/media/l_RE-485-VS.jpg
Als er nou ook nog iemand gaat roepen dat ook deze gitaren uit dezelfde fabriek komen dan ben ik geneigd het te geloven :) Op de Gretsch na zijn het ook vrij dezelfde modellen. Richwood, Michael Kelly en Harley Benton hebben iig bijna hetzelfde model. Wat dus in zou houden dat je gek bent als je niet de Harley Benton koopt omdat die bijna drie keer zo goedkoop als de Richwood is en 100 euro met de Michael Kelly scheelt.
DarknessAwaits
15 augustus 2006, 19:57
Deze gitaren komen allemaal uit dezelfde fabriek!
geloof je het?
d'oh
15 augustus 2006, 20:08
http://www.musik-schmidt.de/osc-schmidt/catalog/images/redwoodfalcon.jpg
mooi mooi mooi
G.G.
15 augustus 2006, 21:36
Waarschijnlijk gaat het andersom. GFS koop elementen op van de fabrikanten (vandaar dat ze vaak restpartijen hebben waarmee ze stunten als aanbieding).
Verder hebben ze ook eigen elementen, of die ergens standaard in zitten? Ik weet het niet.
Wat ik wel weet is dat ik hier nog nooit iets negatiefs heb gelezen over GFS. Bij www.thefenderforum.com zijn ze helemaal lovend over de GFS elementen. Misschien dat ik toch maar eens een paypalaccount aan ga maken en een setje bestel.
RS-Rik
15 augustus 2006, 23:27
Ik heb zelf een setje vintage alnico staggered (3x single voor strat) en die klinken hardstikke leuk in mn Ash strat (matsumoku), subtiel en helder. Volume halfopen zetten maakt ze wat rustiger.
ACSlater
16 augustus 2006, 00:26
Waarschijnlijk gaat het andersom. GFS koop elementen op van de fabrikanten (vandaar dat ze vaak restpartijen hebben waarmee ze stunten als aanbieding).
Verder hebben ze ook eigen elementen, of die ergens standaard in zitten? Ik weet het niet.
Ik noem ze nou alleen GFS. Waarschijnlijk maakt de fabrikant elementen voor genoemde merken en voor GFS.
GFS doet wel net of ze ze zelf ontworpen hebben maar ik betwijfel het.
Dit doet ook niets af aan het feit dat de gitaren waarschijnlijk uit dezelfde fabriek komen m.i.
ACSlater
16 augustus 2006, 00:27
mooi mooi mooi
Idd erg mooi en net een echte Gretsch
Powered by vBulletin® Version 4.1.10 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.