View Full Version : Sustain potmeter russian big muff
ha allen!
ik heb een 2e hands half defecte big muff op de kop kunnen tikken voor een erg zachte prijs. Nu mist daar de sustain potmeter, die moet ik zelf wel kunnen vervangen denk ik; even om te checken, ik heb een aantal schema's gevonden:
http://www.generalguitargadgets.com/diagrams/bmpsc.gif
http://www.singlecoil.com/docs/russian_muff.pdf
waaruit volgens mij (?) blijkt dat er een potmeter inzit van 100K log. Kan iemand dat voor mij bevestigen?
misschien probeer ik hem in een kleinere behuizing te bouwen en TB te maken, is dat goed te doen?
Enterprice
10 mei 2006, 15:31
Is gewoon een 100K (log) Potmeter.
fullorder
10 mei 2006, 16:53
misschien probeer ik hem in een kleinere behuizing te bouwen en TB te maken, is dat goed te doen?
Ziet er niet al te lastig uit, Hoe klein je de behuizing kunt maken hangt natuurlijk van de print af die in je orginele Big Muff zit. Absoluut minimaal zou een Hammond 1590 B kunnen zijn, maar misschien kun je beter voor een 1590 BB gaan voor wat meer speelruimte.
de print is behoorlijk groot (idioot groot zelfs): zal even gaan meten of dat in een behuizing gaat passen:
8,5 bij 9,5 cm zelfs!
http://dano.nl.nu/sshots/pedalboard/muff1.jpg
http://dano.nl.nu/sshots/pedalboard/muff2.jpg
iemand toevallig doede foto's van de binnenkant van een russische bigmuff, er ontbreken toch wel een zootje aansluitingen die ik niet goed terug kan vinden in de schema's online..
lekker googlen op "russian big muff inside photo"
http://www.google.nl/search?q=russian+big+muff+inside+photo&hl=nl&hs=bIO&lr=&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&start=10&sa=N
:| dat zocht ik allemaal niet
klein kickje.
heeft er iemand toevallig een goed (duidelijk) schema van de russische big muff?
Hoi Dano,
Dat eerste schema is toch goed zat? Ik heb nog wat foto's voor je gevonden van de normale zwarte Big Muff:
http://i6.tinypic.com/142gff7.jpg
http://i6.tinypic.com/142gfnd.jpg
http://i6.tinypic.com/142gfw5.jpg
Ik hoop dat je wat hiermee kan!
ah kijk dat is in ieder geval een beetje houvast. Ben nog niet zo bedreven in schema's lezen enzo. Hoop dat het hier mee gaat lukken. Bedankt!
dano
9 februari 2007, 11:47
m even een kickje, dat ding ligt heir nog steeds te verstoffen. Is er misschien iemand die deze big muff weer voor me in elkaar kan zetten? Het is denk ik een kwestie van de draadjes verbinden en een nieuwe sustain potmeter er in zetten. Misschien is hier iemand die dit zou willen doen? En wat zou dat eventueel gaan kosten?
Powered by vBulletin® Version 4.1.10 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.