View Full Version : Distortion op Kustom versterker?
colin1715
12 juli 2011, 20:35
Beste leden,
Sinds giteravond heb ik een Epiphone- Model Les Paul - Gibson opgehaald met 30Watt kustom versterker (Kustom KGA30).
Ik heb al een heel klein beetje leren spelen, maar er zit geen overdrive of distortion schakelaar knop op.
Ik vraag me af hoe ik dit aan krijg, moet ik dit op me gitaar regelen of op mijn versterker?
Alvast bedankt,
Groeten Colin
http://www.kustom.com/Content/20082/KGA30.pdf hier heb je de handleiding van je versterker.
Tussen de gain en volume van het lead kanaal zit een knopje om distortion (lead kanaal) aan te zetten. Met de gain regel je de hoeveelheid distortion.
Er zit distortion op, zie handleiding:
http://www.kustom.com/Content/20082/KGA30.pdf
Als dat niet bevalt kan je altijd nog pedaaltjes gaan proberen, succes!
iWishmaster
12 juli 2011, 20:45
In de handleiding staan wat suggesties voor instellingen:
http://www.kustom.com/Content/20082/KGA30.pdf
Distortion krijg je door het knopje bij 'lead' op 'on' te zetten en dan de gain hoog ingesteld. Gain is in feite meer distortion, maar ook meer volume, dus vanzelfsprekend zul je het volume wat lager moeten zetten.
Edit: wat een service, drie keer dezelfde handleiding in 2 minuten :D
Stillborn
12 juli 2011, 20:45
Als ik naar de handleiding kijk (wat jij precies niet hebt gedaan), merk ik dat het een tweekanaals is, met een gain knop.
http://www.kustom.com/Content/20082/KGA30.pdf
Leadkanaal kiezen, gain wat omhoog en je zou al een lekkere crunch moeten hebben.
EDIT: veeeeel te laat :p
Wauw, 2 posts om 20:43 en twee om 20:45 :seriousf:
Koeloe
12 juli 2011, 21:04
Wat een service:crazyhappy:
Powered by vBulletin® Version 4.1.10 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.