View Full Version : Welk pedaal zweer jij bij dat bijna niemand anders gebruikt?
Jasper.
9 september 2010, 08:34
http://electromagnet.nl/FUZZTRAY.JPG
mn fuzztray
germanium fuzz in een rvs asbak :cooler:
whaha, wat een leuk ding. Leuk bedacht!
rocker_71
9 september 2010, 12:06
Sorry dubbelpost (firefox probleempje)
rocker_71
9 september 2010, 12:07
Heeft ie eindelijk een nieuwe eigenaar? Deze fuzztray stond nl best lang op marktplaats. Grappig om hem hier weer voorbij te zien komen.
Klinkt het een beetje?
lauke_101
21 september 2010, 07:50
*Alweer* een nieuwe eigenaar bedoel je? Een vriend van mij (JeroenP op het forum) heeft hem ook nog gehad :p
Ik vond er zelf niet zo heel veel aan, maar dat komt waarschijnlijk door m'n eigen zelfgebouwde fuzz face ;)
Fragedallic
21 september 2010, 09:33
omdat ie denk ik te nieuw is zal ie nogal schaars zijn op pedalboards
http://lh3.ggpht.com/_NdGijKG1skw/TIliAIPpKPI/AAAAAAAAAGY/jVJeOTNi_XI/StrymonRVB.JPG
ik zweer niet graag maar als het toch moet doe ik het hierbij..
telecastermaster
21 september 2010, 09:39
Yamaha UD stomp
http://www.gakki.com/catalog37/yamaha_ud_stomp.jpg
wireman
22 september 2010, 10:05
Ik heb zo'n fuzztray op MP zien staan.. Ongetwijfeld dezefde bouwer als de jouwe (of BEN jij de bouwer?) heb nog getwijfeld om m te kopen.. Ik meen een tientje of 7 dat de beste man ervoor wilde hebben (misschien jijzelf?) klinkt ie een beetje? De adverteerder schreef dat het een originele Fuzzface van Dalas Arbiter is, ingebouwd in een asbak.. (kon ik me moeilijk voorstellen omdat Fuzzfaces voor rond de 500 euro rond gaan.. originele cirquit voor 70 euro?.. prima! maar ik geloof het niet zo..
whaha, wat een leuk ding. Leuk bedacht!
MarkV
3 oktober 2010, 09:18
Na een tijdje niet gebruikt te hebben, nu maar weer op de pedalenplank gezet:
http://www.bostonguitar.com/Merchant2/graphics/00000001/ROCK-SURF-FULL.jpg
Rocktron the Surf trem. Ik gebruik deze als tremolo, maar vooral ook om wat extra compressie toe te voegen. En ik weet niet wat het precies doet, maar die Enhance knopt werkt erg goed. Lijkt een soort presence knop aan de ene kant, maar werkt ook erg goed om het mid-hoog iets te veranderen. De rechterkant staat dus altijd aan!
lauke_101
3 oktober 2010, 10:11
Die pedalen van Rocktron zijn best nice over het algemeen, heb zelf ooit een of andere overdrive ervan gehad. Vind alleen wel de behuizing zo onwijs lomp, zowel qua formaat als om de halsbrekende toeren die je uit moet halen om het batterijtje eruit te krijgen :p
Mr. Dynamite
3 oktober 2010, 11:14
Ha! mag ik hier ook eens posten:
http://i586.photobucket.com/albums/ss306/rogertje/Blues%20Pro%20Overdrive/blues_pro002.jpg
http://i586.photobucket.com/albums/ss306/rogertje/Blues%20Pro%20Overdrive/blues_pro012.jpg
http://i586.photobucket.com/albums/ss306/rogertje/Blues%20Pro%20Overdrive/blues_pro009.jpg
De Crossroads van Roger Arts (http://guitar-effects.weebly.com/the-crossroads-mi-audio-bluespro.html)
het is een soort MI Audio Blues Pro / TS808 clone, met een JRC4558D chip erin. Echt een heerlijk transparante overdrive en als je wilt heeft hij ook wel aardig wat gain op de tap, een perfecte aanvulling voor mijn Crunchbox! :)
Henri H
3 oktober 2010, 12:12
.... een perfecte aanvulling voor mijn Crunchbox! :)En dan ook nog een TSL? Of gebruik je de lead-channels niet?
Ziet er wel goed uit verder. :mmmm:
Met dank aan HaroldA?
Maleco
3 oktober 2010, 12:38
Ha! mag ik hier ook eens posten:
Echt een heerlijk transparante overdrive en als je wilt heeft hij ook wel aardig wat gain op de tap, een perfecte aanvulling voor mijn Crunchbox! :)
Is hij ook een beetje te gebruiken om een lead kanaal van je amp flink over z'n nek te laten gaan maar het karakter van de amp wel overeind te houden?
Ik gebruik zelf een OCD maar merk wel dat met meer gain, er minder van m'n geluid overblijft (Zal ook wel deels aan m'n amp liggen)
Mr. Dynamite
3 oktober 2010, 16:48
Momenteel gebruik ik eigenlijk alleen nog maar het clean kanaal van de tsl, en af en toe voor wat metal achtig nog wel de lead channel. Hij is ook erg goed te gebruiken als boost op bijv het crunch channel maar ook om de crunchbox te boosten. :ok:
Powered by vBulletin® Version 4.1.10 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.