View Full Version : EHX LPB-1 ombouwen naar een treblebooster
hugo123
7 juli 2009, 13:13
Kan je een LPB-1 een booster ombouwen naar een treblebooster? En heeft iemand, of weet iemand waar schema's hiervoor staan?
Zo'n ding zou ik niet ombouwen. Ik zou gewoon het printje uit de behuizing halen, een treblebooster bouwen en die er in solderen. Het is een heel simpele layout dus dat kan makkelijk.
Ok technisch gezien is het nog steeds ombouwen zo ;)
layout: www.tonepad.com
Negative K3 fan
8 juli 2009, 18:19
'een' treblebooster van te maken van welk pedaal dan ook is heel erg makkelijk. Je verlaagt gewoon de waarde(s) van de in- en/of uitgangscondensatoren naar smaak. Met behulp van een simulatieprogramma zoals LTSpice kun je de verschillen simuleren.
http://www.muzique.com/schem/lpb1.gif
Dit is het schema, de twee 0.15 uF(?) caps kun je verlagen. Ik zou beginnen met de ingangscondensator en die verlagen naar bijvoorbeeld 10nF (=0.01 uF) en testen hoe dat klinkt.
Powered by vBulletin® Version 4.1.10 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.