PDA

View Full Version : Epiphone Elite



woutB
6 februari 2003, 11:46
Ik zag hier http://www.electricsound.com/ de prijzen van die Elite modellen. Kan je dan niet beter een Gibson kopen of is die serie wel onwijs goed?

p.s. zit er aan te denken om een Epiphone custom te kopen, is dat wat?
2de hands is geen optie voor mij omdat ik linkshandig bent en ik er de ballen verstand van heb.

Groetjes Wout

john.3001
6 februari 2003, 12:50
Als jij tevreden bent met een Epiphone gitaar zou ik zeker de custom kopen. Maar let wel, een epiphone is geen Gibson en voelt en klinkt dus heel anders. Denk dus niet dat een Epiphone gewoon een 'goedkope' Gibson is. Je kan beter even doorsparen en een Les Paul Studio kopen (als je ten minste echt die Gibson feel wil hebben).

<font size=-1>[ Dit Bericht is bewerkt door: john.3001 op 2003-02-06 12:51 ]</font>

Harry
6 februari 2003, 13:36
maar dan krijg je vooral de Les Paul Studio feel, en dat is ook weer een ander verhaal. Gewoon uitproberen dus.

Neophyte
9 februari 2003, 14:18
Op 2003-02-06 11:46, schreef woutB:
Ik zag hier http://www.electricsound.com/ de prijzen van die Elite modellen. Kan je dan niet beter een Gibson kopen of is die serie wel onwijs goed?

p.s. zit er aan te denken om een Epiphone custom te kopen, is dat wat?
2de hands is geen optie voor mij omdat ik linkshandig bent en ik er de ballen verstand van heb.

Groetjes Wout
ondanks dat quoten nog altijd niet werkt hier doe ik het toch :smile:

ik heb een Epi LP Std Plus, al merkbaar fijner dan een niet-plus. De prijs ligt overigens ook iets hoger :smile:
verder is mijn ervaring dat mijn epi het absoluut niet aflegt tegen een Gibson van dezelfde nieuwprijs.

Ik zou dus zeggen: Go Elite! :razz:

<font size=-1>[ Dit Bericht is bewerkt door: Neophyte op 2003-02-09 14:25 ]</font>

gerrekat
9 februari 2003, 14:23
Ik heb van diverse mensen uit de US gehoord dat die dingen geweldig zijn, beter afgewerkt dan de "echte" Gibsons van vandaag de dag!

jammer dat ze die lellijke epiphone kop hebben, verder zijn ze weegaloos als ik de verhalen mag geloven!

roppie
9 februari 2003, 14:29
die elites hebben wel een andere kop dan die gewone epiphones hoor, iets meer gibson achtig

Guitarik
9 februari 2003, 15:24
Er stond een stuk in de Guitar Player over de elite series. Ze kwamen daar als zeer goed uit de bus. Vooral de Les Paul en nog een of andere Jazzgitaar werden beschouwd als 'excellent buy'.

Ic3gl0vE
9 februari 2003, 20:35
Maar de epi's zullen toch niet beter zijn dan gibsons?
of gaan ze er bij gibson nu vanuit dat hun gitaren ècht alleen om de naam verkocht worden...
een gibson kost toch wel een stukje meer dan een epi elite

Negative K3 fan
9 februari 2003, 21:04
Ik vermoed dat de kwaliteit van ded elites en de echte gibsons bijna niets verschillen, ik denk zelfs dat gibson uit commerciele doeleinden de eerste elites heel goed zal produceren, ik denk dan ook dat een gemiddelde elite beter zal zijn dan een gemiddelde gibson.

gerrekat
9 februari 2003, 21:06
Tja ik heb echt mensen horen zeggen dat die dingen beter zijn dan de GIBSONS van tegenwoordig, en dat waren toch echt GIBSON lovers (waarom anders een EPIPHONE kopen).

Ik weet het is allemaal van horen zegen, maar ze zien er waanzinnig uit, heb ze wel gezien namelijk, en qua afwerking schijnen ze wat voor te hebben op de USA GIBSONS.

However ik vind een GIBSON LP CUSTOM verschrikkelijk mooi (niet mooi genoeg om mijn deans voor te vekope maar toch), maar je de prijs van een "echte" GIBSON is natuurlijk niet echt te rechtvaardigen!

Oh jongens een SG custom of Supreme ga ik ook van likkebaarden, maar ja voor dat geld heb ik ook een DEAN caddy 3 of een custom ML, tja dan ga ik toch daarvoor!

Maar mezelf baserend op ale verhalen tot nu zeg ik, zo' EPI elite is een verantwoordde koop!

Ic3gl0vE
9 februari 2003, 21:42
een epi elite kost trouwens zo'n 2000 euro hè?

daar kun je zelf ook een HELE mooie gitaar voor bouwen

Thought Alive
10 februari 2003, 17:07
Een epiphone elite, was volgens mij zon 1200 euro, een les paul dan.

ReinoutV
10 februari 2003, 17:15
Ik kan die hele elite serie op epiphone.com niet vinden. Welke gitaren vallen hier onder (kben een klein beetje aan het kijken naar een ES-335 model, de Ibanez AS-120 al bespeeld)? Waar is een overzicht van de elite serie te vinden?